Лікарі :

Поліклінічне відділення:

Черниш Валентина Віталіївна – акушерство і гінекологія
Копиняк Василь Миколайович – акушерство і гінекологія
Черниш Іван Іванович – акушерство і гінекологія, УЗД
Сєрков Віктор Іванович – наркологія
Шкурко Юрій Вікторович – урологія, хірургія
Лулаков Олександр Анатолійович – ортопедія і травматологія
Кущенко Світлана Василівна – дерматологія
Машкін Станіслав Дмитрович – отоларингологія
Швед Наталія Миколаївна – офтальмологія
Ткачук Тамара Олексіївна – неврологія
Грицай Ірина Романівна – психіатрія, психотерапія
Лисенко Антон Леонідович – рентгенологія, педіатрія
Маєва Людмила Григорівна – фтизіатрія
Лісняк Валентина Василівна – інфекційні хвороби
Черниш Аліна Ігорівна – інфекційні хвороби, профпатологія
Красівська Ярослава Станіславівна – рентгенологія
Мисик Анаїда Валеріківна – УЗД
Домбровська Ірина Костянтинівна – неврологія
Вржежевська Наталія Борисівна – педіатрія
Літовченко Ірина Геннадіївна – стоматологія
Федосієнко Тетяна Петрівна – дитяча стоматологія

Педіатричне відділення:

Лисенко Антон Леонідович – педіатрія
Вржежевська Наталія Борисівна – педіатрія

Відділення загально-хірургічного профілю:

Красівський Станіслав Львович – хірургія
Главатських Микита Михайлович – хірургія, ендоскопія
Черниш Іван Іванович – акушерство і гінекологія

Відділення реанімації з ліжками інтенсивної терапії:

Машкін Станіслав Дмитрович – анестезіологія
Красівська Дар’я Ігорівна – анестезіологія та інтенсивна терапія
Багрій Надія Миколаївна – анестезіологія
Келеберда Євгеній Олександрович – дитяча анестезіологія

Терапевтичне відділення:

Бондар-Келеберда Ольга Сергіївна – внутрішні хвороби
Келеберда Анжела Станіславівна – внутрішні хвороби
Полулях Анна Анатоліївна – інтернатура

Лабораторія клініко-діагностична:

Завгородня Оксана Дмитрівна – клінічна лабораторна діагностика
Охмат Аліна Юріївна – лабораторна діагностика

Госпрозрахункове стоматологічне відділення з зубопротезною лабораторією:

Федосієнко Тетяна Петрівна – стоматологія
Рябокінь Віктор Іванович – ортопедична стоматологія
Чеботарьова Людмила Іванівна – ортопедична стоматологія
Лященко Віталій Федорович – стоматологія
Ізюмова Олена Володимирівна – стоматологія
Савченко Анна Василівна – стоматологія
Бабанський Олексій Вікторович – стоматологія
Ванюшкіна Анастасія Вікторівна – стоматологія
Ванюшкін Іван Миколайович – стоматологія
Шевченко Вікторія Олександрівна – стоматологія
Павленко Тетяна Володимирівна – стоматологія
Дудченко Станіслав Іванович – стоматологія