Сумуємо, Пам’ятаємо, Співчуваємо…

Сумуємо, Пам'ятаємо, Співчуваємо...

09 жовтня 2020 року перестало битися серце районного педіатра КНП «Краснокутська ЦРЛ»,  фахівця вищої кваліфікаційної категорії, яка мала колосальний досвід та знання своєї справи, Почесного жителя Краснокутського району Лупаренко Тетяни Миколаївни.

За 43 роки трудової діяльності в КНП «Краснокутська ЦРЛ» Тетяна Миколаївна підтвердила високе звання і професіоналізм – працювати з людьми і заради людей. Покликом всього її трудового шляху було лікування дітей. Пам’ятаємо і любимо її за уважне ставлення до людей, за щире бажання почути і допомогти кожному, хто цього потребував.

Навколо Тетяни Миколаївни завжди гуртувалися люди різних професій та статусів, і до кожного вона вміла і прагнула віднайти свій особливий підхід.

Чуйна, уважна, щира, позитивна і принципова, вона випромінювала життєдайну енергію, світло, прагнула передати цінний досвід, уміння молодим колегам та охоче навчалася новому і прогресивному. У нашій пам’яті Тетяна Миколаївна Лупаренко назавжди залишиться добрим другом, надійним порадником, професіоналом своєї справи.

  Глибоко сумуємо з приводу цієї непоправної втрати та висловлюємо щирі співчуття родині померлої.

  Вічна світла пам’ять прекрасній людині.